MENU
  • İletişim: +90 533 648 48 93

Hakkımızda

Aylin ve Mehmet Akdere; yaşam mottolarıyla örtüşen SUCCELİFE WEEDİNGS & FLOWERS markasını 2010 yılında kuruldular. 2010 yılı öncesinde; Aylin akdere el sanatları ve geleneksel sanatlar alanında uzun yıllar çalışmalar yaptı. Bilgi birikimini ve tecrübelerini; yaratıcılık, renk uyumları, desen ve figür oluşturma alanlarıyla birleştirerek organizasyon ve davet tasarımcısı olarak çalışmalar yapmaya başladı. Mehmet Akdere ise, çiçek tasarım alanında uzun yıllardır aktif olarak çalışmakla birlikte, renk uyumu, geçişler, mekan ve çiçek terminolojisi üzerine çalışmalarını sürdürmektedir.

SUCCELİFE WEEDİNGS & FLOWERS

Davet ve organizasyon tasarımcısı Aylin Akdere ve Çiçek tasarımcısı Mehmet Akdere hayallerinizi süsleyen o en özel günü gerçeğiniz haline getiriyor. Mimarlar, renk analistleri ve dekoratörlerin bir arada bulunduğu SUCCELİFE, aklınızdan geçen o günü en ince ayrıntısına kadar organize ediyor.

HAYALLER GERÇEKLERİNİZ OLUYOR

Nasıl Yapıyoruz ?

Önce sizi dinliyor, seçimlerinizi ve isteklerinizi objektif bakış açısıyla değerlendiriyor, mevsimin, mekanın ve organizasyon türünün inceliklerine göre size bir şablon çıkarıyoruz. Her türlü detayın tek tek incelendiği, her türlü ihtimalin göz önünde bulundurulduğu, istekleriniz ve hayalinizle birebir örtüşen organizasyon planlaması yapıyor, o en özel gününüzü unutulmaz bir anıya çeviriyoruz. Mimar ve iç dekorasyon uzmanlarından oluşan ekibimiz, düğün nişan kına planlama uzmanı ekibimiz, ses, ışık ve sahne için teknik ekibimiz, Türkiyenin en iyi fotoğrafçılarından oluşan fotoğraf ve video sanatçıları ve catering ekibimiz ile sınırsız ve kaliteli hizmet sunmaya devam ediyoruz

Çalışma Sistemimiz ?

Önceliğimiz paydaşlarımız. En özel günü birlikte paylaştıklarımız. Sizlerin memnuniyeti bizim farkındalık noktamız. Organizasyon şeması aşamasında da, anlaşma aşamasında da sözel olarak ifade ettiğimiz her şeyin ardında dimdik durduğumuzu göstermek adına ve marka politikamız gereği sözleşme ile belgeliyoruz. Bu sözleşme sizlerin ve bizim hakkımızı koruyan karşılıklı oluşturacağımız güvenin ve kurumsal kimliğimizin ön yüzüdür.